Keičiasi apmokėjimo už darželį tvarka

Informuojame apie svietimas.vilnius.lt atliktus atnaujinimus (kovo 15 d.):

Nuo šiol sistemoje vienoje vietoje galite matyti savo vaikų, lankančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas, mokėjimus; savo vaikų, lankančių neformalaus ugdymo įstaigas (būrelius) mokėjimus; valdyti sutikimus dėl kvitų (sąskaitų) gavimo el. paštu.

Prisijungus prie sistemos, viršuje, dešinėje pusėje reikia paspausti ant savo vartotojo pavadinimo (1) ir pasirinkti „Sąskaitos“ (2). Atsivėrusiame lange (Pav.2) pasirinkus periodą (3), galima peržiūrėti visų sąskaitų ir mokėjimų duomenis, matyti bei atnaujinti sutikimų informaciją (4).

Primename, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. Vilniaus lopšelis darželis „Pelėda” perėjo prie centralizuoto apskaitos tvarkymo. Apskaitos tvarkymą perėmė BĮ “Skaitlis”.
Taigi keičiasi ir apmokėjimo už darželį tvarka.

Pirmoji sąskaita už vaiko išlaikymą įstaigoje matysis informacinėje sistemoje www.svietimas.vilnius.lt
Susipažinkite, kaip galima užsisakyti e. sąskaitos gavimą el. paštu:

Sąskaitos už vaiko išlaikymą ugdymo įstaigoje suformuojamos iki einamojo mėnesio 10 dienos (už praėjusį mėnesį).

Primename, kad mokestį už darželį sumokėti reikia iki einamojo mėnesio 25 dienos.