Paskatinimai ir apdovanojimai

Padėka už aktyvų dalyvavimą projekte-iniciatyvoje „Lietuvos nykštukų bėgynės. Pagauk Kalėdas“.

Padėka už dalyvavimą respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir pedagogų kūrybinių darbų parodoje „Mūsų šventinė eglutė“.

Padėka prisijungus prie savanoriškos akcijos. VšĮ „Sos gyvūnai“.

Padėka už dalyvavimą Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualioje kūrybinių darbų parodoje „Dėžutė kalėdinei dovanėlei“.

Padėka už dalyvavimą šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų muzikinės edukacinės veiklos projekte „Kas miške gyvena?“.

Padėka už dalyvavimą Vilniaus miesto ugdymo įstaigų vaikų kūrybiniame konkurse „Atšvaitas“.

Padėkos raštas už Tarptautinės tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios minėjimo organizavimą savo bendruomenėje.

Padėka už dalyvavimą respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių, mokytojų, tėvų (globėjų) virtualioje kūrybinių darbų parodoje „Vėlinių žvakė“.

Padėka už dalyvavimą respublikinėje bendrojo ir specialiojo ugdymo įstaigų mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių parodoje „Mano skaičius“.

Padėka už dalyvavimą respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų virtualioje fotonuotraukų parodoje „Ar matai? Ar girdi? Pavasaris ateina“.

Padėka už dalyvimą Vitlio licėjaus rengtoje respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinėje konferencijoje „Atradimų laboratorijos (eksperimentai, tyrinėjimai, stebėjimai“ ir pranešimo „Metų ratas. Stebėjimai, bandymai, atradimai“ pristatymą.

Padėka už dalyvavimą respublikiniame priešmokyklinio ugdymo vaikų festivalyje „Tu mane sušildai, tu mane glaudi“. Dėkojame „Ąžuoliukų“ grupės mergaitėms bei muzikos mokytojai Ilonai!

Padėka už dalyvavimą respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualiame iššūkyje „Diena be žaislų“.

Padėka „Ąžuoliukų“, „Kodėlčiukų“ ir „Žirniukų“ grupių vaikams bei pedagogams už dalyvavimą edukaciniame renginyje „Draugiškoji socialinio-emociniougdymo olimpiada „Dramblys“ darželinukams, pradinukams ir 5-8 klasėms“.

Padėka „Gudručių“ grupės vaikams ir pedagogams už dalyvavimą respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualiame festivalyje „Vaidinkime drauge 2021“, skirtame tarptautinei Teatro dienai paminėti.

Padėka už dalyvavimą respublikinėje socialinėje gerumo akcijoje „Sveika, Saulyte!“

Padėka už dalyvavimą respublikinėje ankstyvojo amžiaus vaikų parodoje „Lietuva mano širdyje ir delnuose“

Padėka už sėkmingą dalyvavimą respublikinės virtualios darbų parodosje„Keturi metų laikai STEAM proceso veiklose ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus“ I etape.

Padėka už sėkmingą dalyvavimą respublikinės virtualios darbų parodos „Keturi metų laikai STEAM proceso veiklose ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus“ I etape.

Padėka už dalyvavimą tarptautiniame virtualiame vaikų kūrybinių darbų projekte, skirtame tarpautinei rašytojo dienai paminėti „Aš – rašytojas“

Padėka už bendradarbiavimą organizuojant susitikimą su būsimų pirmokų tėveliais nuotoliniu būdu.

Padėka už dalyvavimą respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų kūrybinių darbų fotografijų parodoje „Tau, gimtine, mažų rankelių – gražūs darbeliai“

Padėka už dalyvavimą 2021 m. sausio 13 d. pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“

Padėka už vaikų paskatinimą dalyvauti tarptautiniame projekte „Viliojanti sniego paslaptis“

Padėka už dalyvavimą tarptautiniame projekte „Viliojanti sniego paslaptis“

Projekto „Širdies pasaka tau“ diplomas lopšeliui-darželiui „Pelėda“

Padėka už dalyvavimą projekte 2020 m. „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“

Padėka už bendradarbiavimą ir aktyvų dalyvavimą šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų nuotraukų parodoje „Kitokia kaukė“

Padėka už dalyvavimą respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių parodoje „Gėlė Tau, mokytojau!“

Padėka už kūrybišką ir inovatyvų ugdymą, organizuojant projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ veiklas nuotoliniu būdu

Padėka už dalyvavimą aplinkosaugos kūrybinių darbų konkurse „Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia“

Padėka už dalyvavimą parodoje „Stebuklingi miško nameliai“

Padėka už dalyvavimą Vilniaus miesto ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų protų mūšyje „Gamtos vaikai“ ir Diplomas III vietos nugalėtojams