Nelankytų dienų pateisinimas

Vaiko neatvykimą į įstaigą dėl ligos ar kitų priežasčių galite pateisinti tiesiog užpildydami anketą.

Labai SVARBU:

* Apie neatvykimą į darželį (dėl ligos ar kitų priežasčių), INFORMUOKITE jau pirmą nelankymo dieną.

* Per tris darbo dienas nuo pirmos atvykimo po nelankymo dienos PATEISINKITE nelankytas dienas užpildant anketą.

ATKREIPIAME DĖMESĮ! Jei vaikas įstaigos nelanko mėnesių sandūroje, jo nelankytas dienas PRAŠOME pateisinti iki paskutinės einamojo mėnesio dienos.

Išlieka galimybė pildyti ir atsispausdintą prašymo formą (rasite svetainėje, nuoroda žemiau), kurią užpildžius prašome siųsti el. paštu: rastine@peleda.vilnius.lm.lt

Primename, kad ugdytinių ugdymo dienų registravimo, duomenų pateikimo informacinėje sistemoje, lankomumą pateisinančių dokumentų pateikimo ir jų registravimo tvarką, ugdymo dienų lankomumo kontrolės būdus ir kontrolę vykdančius asmenis nustato Vilniaus lopšelio–darželio „Pelėda“ ugdytinių, lankančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes, ugdymo dienų lankomumo apskaitos tvarkos aprašas.

Primename, visas sąlygas, kuriomis mokestis už vaiko maitinimą mažinamas arba nemokamas rasite: http://www.darzelispeleda.vilnius.lm.lt/mokestis-uz-darzeli/

Čia taip pat susipažinsite su nauju Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2022 m. gegužės 18 d. sprendimu Nr. 1-1436 “Dėl Tarybos 2019-12-04 sprendimo Nr. 1-305 “Dėl Mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo tvirtinimo ir vienos dienos vaiko maitinimo normos nustatymo” pakeitimo”, kuriuo nuo 2022 m. liepos 1 d. bus pakeistos vienos dienos vaiko maitinimo normos.